Mutluluk Ve Para Kariyeri Mentörün Başak ile Tanış

Sevgili Genç Profesyonel,
 
Sayfama geldiğin için sana teşekkür ederim. Şu anda olduğum yerden kariyeri nasıl gördüğümü değil, buraya neden geldiğimi anlatacağım. Eminim, hikayemi okuyunca sen de kendinden pek çok şey bulacaksın.
 
Fransa, Galatasaray Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim, Koç Üniversitesi MBA’in ardından Türkiye’nin ilk Halkla İlişkiler ajansı olan IMAGE Halkla İlişkiler’de kariyerim başladı. The Body Shop, Viacom, GEV gibi farklı sektörlerden müşterilerle medya yönetimi tarafında 10 yıla yakın İletişim Stratejisti olarak çalıştım.
Kariyerim başarılı bir şekilde ilerlerken fark ettim ki, zaman zaman çalıştığım yerde mutluydum ancak kazancım yetmiyordu, zaman zaman da kazancım yetiyordu ancak mutlu değildim. O noktada kariyerimde büyük resmi belirlemeden her gün işe plansızca gidip gelmenin bana hizmet etmediğini ve kendime bir kariyer vizyonu oluşturmam gerektiğini hissettim. Kariyerimde arzu ettiğim mutluluğa ve paraya aynı anda ulaşabilmem için yukarıda paylaştığım okulların ve şirketlerin resmin tamamı olmadığını, kariyerimde arzu ettiğim noktaya giden yolun BEN’den geçtiğini fark ettim. Böylelikle ADLER Profesyonel Koçluk programını bitirdim ve yetkinlik setlerim arasına Koçluk yetkinliğini ekledim. 2018 yılından bu yana kendi işimde Genç Profesyonellere Özel koçluk tabanlı Kariyer Mentörlüğü yapıyorum.
Amacım, senin gibi kariyer azmi olan Genç Profesyonellere kariyerlerinde mutluluğu ve parayı aynı anda bulmanın mümkün olduğunu göstermek ve bu yolculukta onlara eşlik etmek.
 
Bunu Nasıl Yapıyorum?
Senin gibi kariyer azmi olan Genç Profesyonellere özel hazırladığım mentörlük programımda, İletişim alanındaki uzmanlığımı kariyerde zirveye ulaşmanın yakıtı olan Kişisel Gelişim araçlarımla birleştirdim ve Türkiye’de hiçbir yerde bulamayacağın sana özel eşsiz bir mentörlük programı haline getirdim. Profesyonel kariyerimin detaylarını Başak Gezgin Aruca isimli Linkedin profilimde görebilirsin.
 
Genç Profesyonellerle çalışmayı seviyorum çünkü,
8 yıldır Genç Profesyonellere kariyer konusunda pek çok hizmet verdim. Biliyorum, sen de benim gibi iletişime önem veren, sorumluluk almayı seven, takım oyuncusu, çözüm odaklı ve disiplinlisin. Ancak tüm bu değerlerini onore eden, seni mutlu eden ve aynı zamanda arzu ettiğin kazancı da sağlayan bir işi henüz bulamadın. Amacım, senin gibi kariyer azmi olan Genç Profesyonellerin mutluluğu ve parayı AYNI ANDA bulabilecekleri, KİŞİYE ÖZEL kariyer planlarını oluşturmalarını ve uygulamaya koymalarını kolaylaştırmak! Kariyerinde arzu ettiğin mutluluğa ve paraya aynı anda ulaşman için adım adım yanındayım. Başak Gezgin Aruca Mutluluk Ve Para Kariyeri Program Lideri
  • Marsilya / Fransa doğumluyum İstanbul’da yaşıyorum.
  • Lise öğrenimimi Galatasaray Lisesi'nde tamamladım.
  • Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldum.
  • Koç Üniversitesi MBA yüksek lisansımı tamamladım.
  • Koçluk Sertifika Programı 1,2 ve 3 Modül ve Practicum’u bitirdim.
  • ICF (International Coaching Federation) ve EMCC (European Mentoring & Coaching Council) üyesiyim.
  • Transformal Nefes Semineri I,II,III, IVA & IVB Nefes Koçu eğitimlerimi tamamladım.
  • 2016 – 2018 Gestalt Kişisel Gelişim Programı'nı tamamladım.
×
Ana Sayfa İletişim
  • TR