Koç olabilmek

Yaşadığımız çağda her şey çok hızlı, belirsiz ve karmaşık... Böylesi bir ortamda bazen zamanı yakalayamıyor ve çağa ayak uyduramıyoruz. Gündelik yaşamın koşuşturması içinde çoğu zaman içim..

HABERİ OKU HABERE GİT

Geleceği planlamanın yolu koçluktan geçiyor

İş yaşamında ve özel yaşamda daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanların başvurduğu, son yıllarda büyük ilgi gören koçluk ile ilgili Profesyonel Koç Başak Gezgin Aruca; “Değişime açık v..

HABERİ OKU HABERE GİT

Geleceğin yükselen mesleği

Macerasına danışan olarak başlayan profesyonel koç Başak Gezgin Aruca, koç olmak isteyen herkesin önce koltuğun diğer tarafına oturması gerektiğini düşünüyor. Danışan olduğu süreçte koç..

HABERİ OKU HABERE GİT

Yeni nesil mesleklerden koçluk, iş dünyasını hedefliyor

KOÇLUK 21. YÜZYILIN MESLEĞİ İş yaşamında veya özel yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayan bireylerin; takımlarının verimliliğini ve etkinliğini artırmak isteyen yöneticilerin, liderlerin, yaşamını ..

HABERİ OKU HABERE GİT

Personal coaching: A means to success

Sometimes people need help with their personal or professional lives to bring out their best, and that is where life coaches step in to guide those who need a helping hand The first choice of people looking to be more efficient and more ..

HABERİ OKU HABERE GİT

Yaşam koçluğu nedir?

Popüler bir öğe haline gelen yaşam koçluğu hakkında işin uzmanıyla görüştük, meraklarımızı giderdik. Başak Gezgin Aruca yaşam koçluğu serüvenini F King’e anlattı.   Röporta..

HABERİ OKU HABERE GİT

Ocak 2019 Adler Newslatter - Başak Gezgin Aruca

Etki Alanınızı Farkedin Koçluk’la 2014 yılında danışan koltuğunda otururken tanıştım. Koçluk’un tınısı başkaydı ve beni “Olma hali”m ile tanıştırdı. Yunus Emre’nin dediği gibi “Bir Ben Va..

HABERİ OKU HABERE GİT

Evde çalışmanın da bazı kuralları vardır.

Evde çalışmanın da bazı kuralları var Sağlık tedbirlerinden dolayı evden çalışmanın zorunlu olduğu dönemlerden geçiyoruz. Bu çalışma düzeni de iş hayatına yeni kurallar getirmeyi gerekli kılıyor. Kur..

HABERİ OKU HABERE GİT

“Yaşamımızın Koçu Olabiliriz”

HABERİ OKU HABERE GİT

Terapi Geçmiş, Koçluk Gelecek Odaklıdır.

HABERİ OKU HABERE GİT

×
Ana Sayfa İletişim
  • TR